Вишивка бісером та нитками — корисний відпочинок

З давніх-давен в Україні вишивали рушники, одяг, скатертини тощо. Сьогодні таке захоплення мають багато господинь. В основному великою популярністю користується вишивка бісером.

Якщо ви хочете відпочити, при цьому робити корисну справу, то знаєте, що вишивання ідеально для цього підходить. Ви зможете дивитися улюблений серіал, говорити з близькими, слухати музику і при цьому вишивати хрестиком красиві візерунки на рушниках або прикрашати плаття вишуканою вишивкою з бісеру.

Вишивати дітей вчать ще у школі. Проте більшу увагу там приділяють вишивці нитками. Якщо ж ви опанували цю техніку, тоді спокійно можна приступати до вивчення нової — вишивка бісером.

Вона здобула популярність серед багатьох господинь, адже це вишити малюнок бісером легко, а вигляд він має просто приголомшливий. Зазвичай вишивка бісером застосовується для прикрашання одягу. Також часто таким способом оздоблюють ікони або вишивають панно.

До вишивання бісером, як і до вишивання нитками, потрібно ретельно підготуватися. Для того, щоб справа йшла легко, а результат був відмінним, вам потрібна канва з надрукованим малюнком, нитки, ножиці, голка для бісеру, бісер. Всі ці речі ви можете купити на сайті компанії “Візерунок”. В каталогах доступний великий вибір схем, заготовок, бісеру високої якості, ниток та багато іншого.

Як правило, на канві написано, які кольори бісеру потрібно використовувати, тому спочатку варто обрати малюнок, а потім купувати бісер. Голка повинна бути спеціальна для вишивання бісером. У неї тонше вушко, аби бісеринки зручно проходили. Вони бувають довгі і короткі. Варто спробувати і ті, і інші та обрати ту, якою буде зручно вишивати саме вам.

Важливою частиною підготовки до вишивання є вибір бісеру. Часто він продається разом з канвою. Проте його можна підібрати окремо. Бісер буває чеський та китайський. Чеський зазвичай рівніший, але й коштує він набагато дорожче. Для вишивок картин можна використовувати китайський бісер, проте часто в упаковках трапляються браковані бісеринки, які доводиться викидати. Для зручності бісер можна розкласти в спеціальні контейнери відповідно до кольорів.

Далі потрібно обрати місце для вишивання. Найкраще всього підходить місце з хорошим освітленням та зручним місцем для сидіння. Вишивати картину краще зверху вниз. Можна використовувати пяльця або спеціальний верстат.

Існує безліч різноманітних технік для вишивання, кожна з яких підходить для вишивання картин або оздоблення суконь тощо. Їх варто вибирати залежно від того, що саме ви збираєтеся вишивати.