Вишивка ікон бісером: заняття із сакральним змістом

Широкий асортимент продукції високої якості для вишивки бісером, представлений в Інтернет-магазині «Візерунок», допоможе майстриням створити заворожуючі, воістину сакральні образи.

Ікона – це образ, що підносить розум до першообразу, допомагає духовно з’єднатися з тими, до кого моляться. Здавна, ще на зорі Християнства, ікона вважалася не просто картинкою із зображенням образу Святого, вона була символом віри, слугувала оберегом, була своєрідним «посередником» між віруючими і Всевишнім. Для відчуття близькості Святих, для надання певному місцю святості, здавна віруючі прикрашали сакральними зображеннями стіни печер, де проводилися богослужіння, гробниці, навіть різноманітні побутові предмети.

Майстерність іконопису розвивалася впродовж багатьох століть, набувала нових форм і через віки, завдяки технологіям і розробкам, сучасні майстрині можуть відтворити з допомогою полотна і ниток біблійські сцени. Хоча традиційна в нашому розумінні ікона повинна бути виконана на міцному матеріалі (виготовлення ікон в класичному варіанті передбачає використання спеціально підготовлених дерев’яних дощечок), все частіше сучасні умілиці віддають перевагу методу вишивки ікон. У рукоділлі сакральна вишивка займає особливе місце. Це прекрасне заняття не просто цікаве, творче і досить клопітке, але і його результат, як правило, радує око, а процес дає душевний спокій і гармонію.

Сучасна жінка досить часто бере на себе «чоловічі» обов’язки, що накладає свій відбиток на її вигляд і поведінку. Проте жіноча сутність, що складалася тисячоліттями, лишається незмінною. Тому багатьох із нас тягне до рукоділля. А оскільки сакральна вишивка, вишивка ікон бісером є не просто творчістю заради творчості і естетичного задоволення, а й дає духовне збагачення, вишиті ікони бісером стають все популярнішими серед сучасних майстринь.

Завдяки новим технологіям у наші дні навіть починаючі майстрині зможуть відтворити на полотні з допомогою нитки і бісеру, образи Святих. Якщо раніше створення детальної і точної схеми вишивки ікон було досить трудомістким і непростим завданням, то зараз цей процес значно спрощено. Полегшила роботу умілиць поява на ринку товарів для рукоділля вже готових схем для вишивання ікон бісером. Той об’єм цікавих сюжетних пропозицій, представлених в Інтернет-магазині «Візерунок», зможе задовольнити будь-яку фантазію. Широкий асортимент дозволить вибрати саме те, що ви шукаєте. Завжди в наявності ікони різного розміру і кольорової гами. А палітра бісеру, представленого в магазині, дозволить реалізувати безліч творчих задумів.

Творіть і дозвольте своїй фантазії створити щось нове, незвичне, а Інтернет-магазин «Візерунок» Вам у цьому допоможе.

Купити схеми вишивки ікон ви можете, звернувшись до продавця-консультанта за телефоном чи замовивши продукцію в розділі «Товари».