Мистецтво вишивки бісером: краса в деталях

Вишивка бісером відома ще з давніх часів. Колись наші предки вишивали перлинками, пізніше почали скляним бісером різних кольорів. Цей стиль вишивки набирає популярності і в наш час. Молоді жінки прикрашають одяг, рушники, роблять картини, і все це саме за допомогою бісеру. Хоча ця техніка ввається більш простою, все одно потрібно мати особливі навики, велике терпіння, трохи фантазії і тоді Ваша робота вийде, безсумнівно, гарною та охайною.

Як вишивати бісером?

Щоб почати вишивати, Вам, звичайно ж, не обійтись без схеми. Якщо малюнок маленький та простий, Ви зможете придумати її самостійно, або ж використовувати програму в Інтернеті, яка перетворить будь-яку картинку у поділену на квадратики схему. Але коли це вже якийсь пейзаж, квіти, портрет чи ікона, тоді Вам потрібно використовувати вже готові схеми для вишивання бісером. Їх можна придбати в спеціалізованому магазині, до того ж вибір настільки великий, що підійде на смак кожного, але ні в якому разі не можна дивитись на низьку ціну і економити на цьому витворі, так як якість дасть про себе знати.

Що ж собою представляють самі схеми вишивки бісером?

Це частина картини вже викроєна під розмір картини, з нанесеним відразу малюнком. Малюнок весь розбитий на маленькі кольорові квадратики під розмір бісеру. Інколи знизу розписують по номерах кольори, які потрібні, але якщо ж нема, можна прийти в магазин, і вже по схемі підібрати потрібний колір. До тканини ще додається голка для вишивання та інструкція з використання. При купівлі схеми для вишивки бісером, потрібно звернути особливу увагу на якість. Нанесений малюнок повинен бути чітким, не розмазаним, а підкладка добре проклеєна.

Якщо ж говорити про сам бісер, найкраще купувати чеський, так як китайський не дуже добре відкалібрований і Вам буде не зручно вишивати. Чеський ж, мало того, що одинаковий за розміром, так ще й має дуже велику палітру кольорів, дякуючи цьому його легше підібрати під Вашу картину. Ще однією перевагою чеського бісеру є те, що він не втрачає вигляду і не вигорає з часом, чого не можна сказати про китайський.

Нитки також відіграють велику роль в вишивці. Найкращі це шовкові нитки, або ж з 100% поліестера. Вони найбільш сильні, не рвуться під час роботи та не помітні.

Картини та інші речі, вишиті бісером, справляють на кожного дуже велике враження, особливо на тих, хто раніше не бачив цієї краси. За допомогою бісеру, можна створити навіть об’ємні вишивки, використовуючи бусинки різних розмірів та форм. Також, можна робити квіти або інші елементи малюнка окремо і прикріплювати після завершення роботи для доповнення.

Що ж, якщо Ви вирішили вишивати саме бісером, тоді перше, що Вам потрібно зробити – це купити схеми для вишивки бісером. У нас Ви зможете знайти те, що по смаку саме Вам. Найголовніше, що ціна та якість Вас повністю задовольнять. Доставимо в будь-яку точку України.