Купить вышиванку - модное и патриотичное решение!

Вишивання найпоширеніший і стародавній вид декоративно-прикладного мистецтва, коли орнамент або зображення створюються вручну чи за допомогою вишивальних машин на різних матеріалах. Найчастіше таким способом прикрашали одяг. Особливо багато прикрашали вишивкою святкові наряди, однак і повсякденні речі мали хоча б трохи візерунків, які повинні були берегти власників від зурочення та злих сил. У другому тисячолітті розшитий одяг отримав «нове життя», все більше українців бажає купити вишиванку - це стильно, цікаво і підтримує нашу країну у важкий період.

У чому особливість української вишивки?

Українська вишивка відома у всьому світі завдяки своїй несхожості, незвичайним колірним рішенням і багатству візерунків. Цікаво, що в кожному регіоні України були свої особливості і традиції вишивання. На одній території були популярні двоколірні орнаменти. На Поліссі переважали рослинні візерунки, особливо, максимально реалістично вишиті квіти. На західних землях віддавали перевагу різнобарвним вишивкам. У кожної майстрині були свої секрети вишивання. Їх ретельно зберігали і передавали у спадок по жіночій лінії.

Головною особливістю української вишивки є її різноманітність. У жодній країні немає такого багатства орнаментів, технік виконання та любові до вишивки, як в Україні. Повага і захоплення до цієї творчості описано в книгах багатьох письменників, зустрічається в піснях, наприклад, відомий шлягер «Два кольори».

Вишиванка своїми руками - це реально просто!

Сучасні вишиті речі - це справжній зв'язок з нашим далеким минулим. З'явилися нові варіанти візерунків. Ось чому вишиванки прекрасно і гармонійно виглядають в повсякденному житті. Попит на вишитий одяг зростає постійно.
Хтось вважає за краще придбати готовий виріб, а деякі люди мріють створити вишиванку самостійно, як робили наші предки. Вишивальницям, які ще не впевнені в своїй майстерності, сподобається красива українська вишивка схеми якої містять покрокову інструкцію.

На сторінках магазину «Візерунок» можна вибрати і купити найрізноманітніші схеми, нитки, голки і багато іншого для створення дивовижно красивої вишивки. Навіть новачки зможуть створити свій твір мистецтва, чи то прикрашання одягу, чи вишита картина.
Дуже красиво виглядають пари в одязі з однаковою вишивкою. Це немов ще одне свідчення їх взаємних почуттів. Особливо популярні вишивки в молодіжному середовищі. Вишиванки дуже стильно виглядають з джинсами і спортивним взуттям. На нашому сайті, ви зможете купити вишиванку недорого, головне обрати модель, яка вам сподобається.

В інтернет магазині «Візерунок» кожна одиниця товару відрізняється високою якістю, вся продукція створена для того, щоб покупці з радістю займалися улюбленою справою. Рукоділля - це ідеальний спосіб відпочити, забути про проблеми і просто створювати свої маленькі шедеври.

Наш магазин забезпечить вас всім необхідним для гарного творчого настрою і продуктивного вишивання!